Filma Me Titra Shqip | AlbKino.info | Kinemaja në shtëpin tuaj!
Welcome
Kyçu

Video të Reja

 • New Watch Out, We're Mad (1974) - Me Titra Shqip

  Watch Out, We're Mad (1974) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4 Shikime / 0 Likes

  Pas një barazimi në një garë, dy shoferët fillojnë një garë për të vendosur se cili prej tyre do të marrë çmimin, një makinë rëre. Por, kur një kriminel ja u shkatë

 • New What If (2013) - Me Titra Shqip

  What If (2013) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me të dashurin e saj prej shumë koh&eum

 • New House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 6 - Me Titra Shqip

  House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 6 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Zënka midis Frenkut dhe Martit po del jashtë kontrollit. Ruso vendos që të kandidojë për guvernator të Pensilvanisë.

 • New House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 5 - Me Titra Shqip

  House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 5 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një zënkë nis mes Frencis dhe Marti Spinellës. Ruso bie në depression për shkak të njerëzve që kanë humbur punën te kantieri detar.

 • New House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 4 - Me Titra Shqip

  House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 4 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Frenk përforcon lidershipin kongresist. Zoit i ofrohet vendi i punës si korrespondente e Shtëpisë së Bardhë dhe ajo nuk di si të veprojë, ta pranojë apo jo.

 • New House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 3 - Me Titra Shqip

  House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 3 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Frenk shkon në vendlindjen e tij për të zgjidhur një problem. Zoi bën marrëveshje për t’u ngritur në detyrë si gazetare. Klerit i bashkohet një ortake e re biznesi.

 • New House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 2 - Me Titra Shqip

  House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 2 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Francis dhe Doug planifikojnë rrëzimin e kandidatit për sekretar shteti, Michael Kern. Ndërsa, Zoe Barnes po bëhet çdo ditë e më shumë e famshme në gazetën Washington Herald

 • New House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 1 - Me Titra Shqip

  House Of Cards | Sezoni 1 Episodi 1 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Kongresmenit Francis Underwood iu mohua kandidimi për Sekretar Shteti. Tani ai kërkon të hakmerret bashkë me skuadrën e tij. Zoe Barnes, korrespondente e gazetës Washington Herald është gati të bëjë g

 • New Mr. Brooks (2007) - Me Titra Shqip

  Mr. Brooks (2007) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 7 Shikime / 0 Likes

  Një thriller psikologjik në lidhje me një njeri i cili ndonjëherë është i kontrolluar nga egoja e tij prej vrasësi.

 • New The Fourth Kind (2009) - Me Titra Shqip

  The Fourth Kind (2009) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 9 Shikime / 0 Likes

  Një thriller që përfshin një mister të pazgjidhur në Alaskë, ku një qytet ka parë një numër të jashtëzakonshëm të zhdukjeve të pashpjegueshme gjatë 40 viteve të fund

 • New Wild Things Foursome (2010) - Me Titra Shqip

  Wild Things Foursome (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4 Shikime / 0 Likes

  Djali i një milioneri të vrarë e gjen veten në një lojë të joshjes dhe vrasjes pas një nate bajat me tre gra të bukura.

 • New Forget Me Not (2009) - Me Titra Shqip

  Forget Me Not (2009) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 5 Shikime / 0 Likes

  Është fundjava e diplomimit, dhe Sandy Channing, presidentja popullore e klasës të shkollës së saj, duke shijuar kohën e jetës së saj. Por, kur miqtë e saj fillojnë të zhduken, ...

 • New Fair Game (2010) - Me Titra Shqip

  Fair Game (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4 Shikime / 0 Likes

  Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar administratën e Bushit.

 • New Larry Crowne (2011) - Me Titra Shqip

  Larry Crowne (2011) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 6 Shikime / 0 Likes

  Pas humbjes së punën së tij, një njeri me moshë mesatare reinveston në veten duke shkuar prapë në kolegj.

 • New BKO: Bangkok Knockout (2010) - Me Titra Shqip

  BKO: Bangkok Knockout (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3 Shikime / 0 Likes

  Një grup shokësh nga "klubi i luftës", stilet e të cilëve ndryshojnë nga Muay Thai, Capoeira në Kung Fu dhe Tai Chi, duhet të bashkojnë forcat dhe të luftojnë për jetën e tyre në nj&eum

 • New The Stepford Wives (2004) - Me Titra Shqip

  The Stepford Wives (2004) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2 Shikime / 0 Likes

  Çfarë e bën atë për tu bërë gruaja e Stepfordit, një grua të përsosur përtej besimit? Pyetni burrat e Stepfordit.

 • New The Girl Next Door (2007) - Me Titra Shqip

  The Girl Next Door (2007) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 9 Shikime / 0 Likes

  Bazuar ne romanin e Jack Ketchum novelës me të njëjtin emer, The Girl Next Door ndjek torturat e këqija dhe abuzimet e kryera ne nje vajze adoleshente që është nen kujdesin e tezen së saj ... dhe djemtë të

 • New I Spy (2002) - Me Titra Shqip

  I Spy (2002) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4 Shikime / 0 Likes

  Një atlet profesional ka për të ndihmuar një agjent të qeverisë amerikane të rimarrë një avion të humbur.

 • New Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010) - Me Titra Shqip

  Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Shtatë vjet pas vdekjes se dukshme të Chen Zhen, i cili u qëllua pasi zbuloi se kush ishte përgjegjës për vdekjen e mësuesit të tij (Huo Yuanjia) në Shangain e pushtuar nga Japonezët.

 • New Order of Chaos (2010) - Me Titra Shqip

  Order of Chaos (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3 Shikime / 0 Likes

  Në një botë të jo absolutes, e drejta dhe e gabuara është vetëm një çështje e perspektivës.

 • New Spider-Man (2002) - Me Titra Shqip

  Spider-Man (2002) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 6 Shikime / 0 Likes

  Kur kafshohet nga një merimangë e modifikuar gjenetikisht, një student, i trembur, dhe i vështirë i shkollës së mesme fiton aftësi Merimangeje të cilën ai e përdorë për të luftuar t&eum

 • New Head of State (2003) - Me Titra Shqip

  Head of State (2003) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 6 Shikime / 0 Likes

  Kur një kandidat presidencial vdes papritur në mes të fushatës, anëtari i këshillit bashkiak të Washington, DC, Mays Gilliam papritur është zgjedhur si zëvendësim i tij.

 • New Avengers: Age of Ultron (2015) - Me Titra Shqip

  Avengers: Age of Ultron (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 12 Shikime / 0 Likes

  Kur Toni Stark përpiqet të fillojë një program paqeruajtës, gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet dhe tani është në dorën e Avengers të ndalojnë Ultronin e lig dhe planet e tij të t

 • New Mad Max: Fury Road (2015) - Me Titra Shqip

  Mad Max: Fury Road (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 5 Shikime / 0 Likes

  Një histori apokaliptike e vendosur në të ardhmen e largët të planetit tonë, në një peisazh të zymtë e të shkretë ku njerëzimi është thyer, dhe pothuajse të gjithë luftoj

 • New Fifty Shades of Grey (2015) - Me Titra Shqip

  Fifty Shades of Grey (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Jeta e studentes së letërsisë, Anastasia Still, ndryshon përgjithmonë kur takon bilionerin e pashëm por të përvuajtur, Kristian Grei.

 • New The Forger (2014) - Me Titra Shqip

  The Forger (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Një falsifikues (Xhon Travolta) arrin të dalë para kohe nga burguqë të kalojë më shumë kohë me djalin e tij i cili së shpejti do të vdesë, por kjo do ti kushtojë sepse i duhet të kryej

 • New Adult Beginners (2014) - Me Titra Shqip

  Adult Beginners (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një sipërmarrës i ri, narcist, falimenton natën e promovimit të kompanisë së tij. Me jetën e tij, tashmë një rrëmujë e madhe, ai lë Manhatan për t’u shpërngulur me motrë

 • New Insurgent (2015) - Me Titra Shqip

  Insurgent (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Beatris Prajor duhet të përballet me demonët e saj të brendshëm dhe të vazhdojë luftën e saj kundër një aleance të fuqishme, e cila kërcënon të copëtojë shoqërinë e

 • New Absolution (2015) - Me Titra Shqip

  Absolution (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Kur një vrasës me pagesë (Steven Seagal) takon një vajzë në arrati nga shefi mafioz (Vinnie Jones) me lidhje të fuqishme politike, ai duhet të marri vendimin nëse duhet të mbrojë vajzën apo t&rsq

 • New Scent of a Woman (1992) - Me Titra Shqip

  Scent of a Woman (1992) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës.Ata do të kalojnë peripeci së bashku dhe do të bëhen miq të

 • New Run All Night (2015) - Me Titra Shqip

  Run All Night (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Ekzekutori virtuoz, Xhim Konlon me nofkën “Varrmihës”, në një moment të vështirë për të mbrojtur të birin e tij do të vrasë djalin e shokut të tij të ngushtë dhe nj&eum

 • New The Bounty Hunter (2010) - Me Titra Shqip

  The Bounty Hunter (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një gjahtar shpërblimesh do të ngarkohet me një detyrë të re, të çuditshme, por interesante për të: duhet të vihet në ndjekje të ish-bashkëshortes së tij Nikol Harli, gazetare, n

 • New Zulu (2013) - Me Titra Shqip

  Zulu (2013) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Në Afrikën e Jugut, dy policë do të hetojnë vrasjen e vajzës së një kampioni të botës së regbit. Situata përkeqësohet me zbulimin e një trupi të dytë të një vajze q&

 • New Pound of Flesh (2015) - Me Titra Shqip

  Pound of Flesh (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Diken bën një gjest heroik duke ndihmuar një femër në rrezik, përfundon me të në shtrat dhe zgjohet pa një veshkë. Ai këmbëngul për ta marrë sërish sepse kishte premtuar për t

 • New McFarland, USA (2015) - Me Titra Shqip

  McFarland, USA (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një trajner garash vrapimi në një qytet të vogël të Kalifornisë transformon një skuadër atletësh në pretendentë të kampionatit.

 • New Tracers (2015) - Me Titra Shqip

  Tracers (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  I kërkuar nga mafia kineze, një korrier me biçikletë në Nju Jork mundohet te arratiset në botën e “Hedhjeve të Lira” pasi njeh një bukuroshe të panjohur…

 • New Blackhat (2015) - Me Titra Shqip

  Blackhat (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hon

 • New Mortdecai (2015) - Me Titra Shqip

  Mortdecai (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Rusët mashtrues të inatosur, britaniku Mi5, një terrorist ndërkombëtar dhe një tregtues artesh gazmor Çarli Modekai, garojnë për të marrë një pikturë të vjedhur e cila thuhej se mbant

 • New Parallels (2015) - Me Titra Shqip

  Parallels (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një ndërtesë misterioze është portë lidhëse ndërmjet një universi paralel të pafundme.

 • New In Your Eyes (2014) - Me Titra Shqip

  In Your Eyes (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Ndodh që në jetë mund te këtë dhe gjëra te pashpjegueshme.Ata nuk e dinin psenë e lidhjes se tyre. Kishin një lidhje sa magjike aq dhe pa shpjegim. Sa afër, aq larg ishin, mund ta preknin e ta ndjenin njeri tje

 • New Alex of Venice (2014) - Me Titra Shqip

  Alex of Venice (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Pasi bashkëshori i saj e lë, një avokate e fiksuar pas punës kupton se nuk është e aftë të kujdeset për djalin e saj, babin e sëmurë dhe gjithë familjen krejt e vetme…

 • New Jupiter Ascending (2015) - Me Titra Shqip

  Jupiter Ascending (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Në të ardhmen, një grua e re vihet në shënjestrën e Mbretëreshës së Universit për tu vrarë dhe pikërisht këtu fillon fati i saj për t’i dhënë fund pushtetit të Mbre

 • New Clouds of Sils Maria (2014) - Me Titra Shqip

  Clouds of Sils Maria (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Me Kristen Stewart dhe Chloë Moretz. Një aktore veterane (Juliette Binoche) vendoset ballë për ballë reflektimit të sikletshëm të vetes së saj kur pranon të marrë pjesë në ri-bërjen e n

 • New The Age of Adaline (2015) - Me Titra Shqip

  The Age of Adaline (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë e re, e lindur në shekullin e 20-të, pasi i ndodh një aksident, do të shndërrohet në një person që nuk do të plaket kurrë. Pas shumë vite vetmie ajo takon një mashkull që

 • New Survivor (2015) - Me Titra Shqip

  Survivor (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një Oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bër&

 • New Colt 45 (2014) - Me Titra Shqip

  Colt 45 (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1 Shikime / 0 Likes

  Vinsenti një djalë 22-vjeçar, është instruktor qitjeje dhe rregullues armësh brenda policisë kombëtare. Pavarësisht nga talenti i tij, ai refuzon të përfshihet në brigadë. Një dit&eum

 • New Furious Seven (2015) - Me Titra Shqip

  Furious Seven (2015) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.

 • New John Doe: Vigilante (2014) - Me Titra Shqip

  John Doe: Vigilante (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 0 Shikime / 0 Likes

  Një burrë i zakonshëm lufton kundër dhunes sipas menyrës që vetëm ai di; duke vrarë një kriminel në çdo rast. Hero apo i ligë? E drejtë apo hakmarrje? Ti vendos.

Top Videot

Artikujt e fundit

RSS